W JAKI SPOSÓB MATA UZIEMIAJĄCO - EKRANUJĄCA CHRONI ORGANIZM PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM? 0
W jaki sposób mata uziemiająco - ekranująca chroni organizm przed szkodliwym promieniowaniem?

Rozwój cywilizacyjny ma pozytywne i negatywne skutki. Współcześnie stoimy u progu prawdziwej rewolucji komunikacyjnej. Gwarancją takiego przeskoku ma być internet najnowszej generacji 5G. Razem z urządzeniami, które będą wspierane przez tak zwany internet rzeczy, perspektywa inteligentnego domu, gdzie wszystko może być sterowane elektronicznie i przy pomocy smartfona, będzie dostępna dla szerszej grupy osób. Ma to również określone konsekwencje, ponieważ Twoje ciało będzie wystawione na większą dawkę promieniowania elektromagnetycznego. Dlatego bardzo pomocna w zwalczaniu jego skutków jest mata uziemiająco-ekranująca.

Co emituje promieniowanie elektromagnetyczne?

Na początek trzeba sobie zadać pytanie, co emituje promieniowanie elektromagnetyczne?

Okazuje się, że praktycznie wszystkie urządzenia domowe, które podłączone są do prądu lub zasila je bateria, emitują promieniowanie elektromagnetyczne. W zasadzie cała komunikacja bezprzewodowa włącznie z radiem wykorzystuje zjawisko występowania fal elektromagnetycznych w przyrodzie.

Co ciekawe, również ludzie są naturalnymi emiterami takiego promieniowania. W tej sytuacji wniosek jest bardzo prosty, każdego dnia jesteś narażony na działanie pola elektromagnetycznego. Dlatego zakup maty uziemiająco-ekranującej jest coraz bardziej niezbędny.

Mata uziemiająco-ekranująca chroni człowieka przed szkodliwym promieniowaniem

W środowiskach naukowych nadal trwa dyskusja na temat wpływu promieniowania elektromagnetycznego na organizm człowieka. Uniwersytety, instytuty naukowe i firmy telekomunikacyjne toczą obecnie spór o to, czy w ogóle promieniowanie elektromagnetyczne jest szkodliwe.

Oczywiście, jak w takiej sytuacji bywa, rezultaty badań nie dają jednoznacznej odpowiedzi. Jednak istnieje pewna grupa ekspertów, która udowodniła pozytywny wpływ mat uziemiająco-ekranujących na zdrowie.

Gdzie tkwi sekret tego akcesorium? Pomaga znajomość praw fizyki

W bardzo wielu przypadkach najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze. Dlatego mata uziemiająco-ekranująca korzysta z dwóch znanych zjawisk fizycznych. Przede wszystkim z efektu uziemienia.

Jest ono powszechnie stosowane w urządzeniach elektrycznych, a człowiek jest również naturalnym przewodnikiem energii, w związku z tym podlega takim samym prawom fizyki. Drugim bardzo ważnym procesem jest ekranowanie.

Mata ekranująco-uziemiająca

Dzięki materiałowi wykonanemu z gęsto tkanych włókien ze stali nierdzewnej fale promieniowania elektromagnetycznego są pochłaniane przez tkaninę, zanim dotrą do wrażliwych tkanek w ciele człowieka. W ten sposób Twoje ciało przebywa w naturalnej równowadze, jeśli chodzi o promieniowanie.

Dlaczego efekt uziemienia jest korzystny dla organizmu człowieka?

W przypadku badań nad uziemieniem łóżka lub innych elementów wyposażenia domu, z którymi człowiek ma kontakt w ciągu dnia, widać dość jednoznacznie, że ma ono pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Dlaczego tak się dzieje?

Według jednej z teorii poprzez uziemienie łóżka ciało człowieka ma kontakt z elektronami ziemi, które działają jak czynniki przeciwzapalne. Dodatkowo ich ujemny ładunek pomaga neutralizować szkodliwe wolne rodniki.

Kto powinien korzystać z mat uziemiająco - ekranujących?

Mata uziemiająco - ekranująca powinna znaleźć się w każdym domu. Wynika to z bardzo prostego faktu, że wszystkie organizmy, co do pewnej zasady działają w ten sam sposób.

Dlatego człowiek ma takie same potrzeby, jeśli chodzi o znalezienie równowagi we własnym ciele. Patrząc na sprawę bardziej realnie, jest to na pewno bardzo dobra propozycja dla osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem i często wykonują telefony.

Również jeśli zaobserwowałeś u siebie nadwrażliwość na promieniowanie elektromagnetyczne, które objawia się bólami głowy bez powodu, problemami ze snem i złym samopoczuciem, także powinieneś skorzystać z takiej maty.

Uważaj na oszustów, którzy wykorzystują zainteresowanie ludzi tym produktem!

Rynek produktów, które mają dbać o zdrowie, poprzez ochronę przed promieniowaniem elektromagnetycznym w ostatnim czasie nabrał dużego rozpędu. Pośród uczciwych sprzedawców pojawiła się grupa, która oszukuje i proponuje akcesoria nieskuteczne.

Dlatego trzeba zachować daleko posuniętą ostrożność w podejmowaniu decyzji o zakupie. Zapewnienie producenta o skuteczności i ochronie przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym w 99,9% to nie jest wszystko.

Zwróć przede wszystkim uwagę na skład maty. Do efektu uziemienia potrzebne są elementy stalowe, dlatego w warstwie materiałów powinna znaleźć się informacja o stalowych włóknach lub innych elementach metalizowanych.

Kupuj maty wyłącznie w specjalistycznych sklepach, to buduje wiarygodność producenta

Jeśli chcesz, żeby Twoja mata uziemiająco - ekranująca była skuteczna, koniecznie zainteresuj się tym, czy sklep specjalizuje się w sprzedaży podobnego asortymentu. Wielu producentów z dumą informuje o stworzeniu niezależnych instytutów lub działów rozwoju technologii, które przeprowadziły szereg testów i konsultacji.

Wynika z nich jednoznacznie, że mata uziemiająco-ekranaująca jest dobra dla zdrowia. Jednak ich główną linię produktów stanowi zupełnie inna branża. Wtedy takie zapewnienie jest mało przekonujące.

Wiarygodne są produkty, które działają wydajnie w zakresie od 1 GHz w górę, najlepiej powyżej 3 GHz. Dodatkowo powinien być znany skład tkaniny oraz środki bezpieczeństwa.

Więcej...

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl