ORGONITY – UZDRAWIAJĄCA HARMONIA I RÓWNOWAGA 4
ORGONITY – UZDRAWIAJĄCA HARMONIA I RÓWNOWAGA

Orgonity są nie tylko piękne, ale mają też potężną zdolność wprowadzania nas w stan uzdrawiającej harmonii i równowagi. Większość orgonitów ma kształt piramidy lub stożka. Są stosunkowo niedrogie, a energia siły życiowej, która z nich płynie jest ogromna.

Czym dokładnie jest orgonit?

Kto koniecznie powinien skorzystać z jego właściwości?

Aby lepiej zrozumieć ideę orgonitów, warto wiedzieć, czym z definicji jest orgon.

Otóż orgon to inna nazwa naszej energii siły życiowej znanej jako chi, prana lub eter. Dr Wilhelm Reich, austriacki psychiatra, badał energię orgonu we wczesnej połowie XX wieku, a wszystkie współczesne urządzenia orgonitowe są oparte na jego odkryciach.

Podczas badań dr Reich odkrył, że materiały organiczne przyciągają i utrzymują energię orgonu, podczas gdy metale nieorganiczne jednocześnie przyciągają i odpychają energię.

 

Orgonity wykorzystują te dwie zasady, stając się potężnymi harmonizatorami środowiska i odpromiennikami zdolnymi do przekształcania negatywnej energii środowiska w energię pozytywną, równoważąc ciało duchowe, emocjonalne i fizyczne.

Pod względem składu orgonit jest mieszanką złożoną w 50 proc. z żywicy organicznej lub wosku oraz w 50 proc. z małych cząsteczek metalu (miedzi, żelaza, srebra, złota) i kryształów (kwarcu, innych kamieni).

Takie połączenie materiałów tworzy silną matrycę energetyczną, której działanie można porównać do filtra toksycznej energii.

Dzięki minerałom urządzenie zawsze wypromieniowuje pozytywne promieniowanie orgonowe, oczyszczając zastałą negatywną energię i przywracając w nas stan zdrowia, harmonii i równowagi.

Potrzebujemy orgonu do życia…

Potrzebujemy orgonu do naszego przetrwania, a blokady energetyczne często powodują poważne choroby. Orgon biegnie przez nasze ciała, a różne nauki wyznaczyły różne ścieżki, wzdłuż których biegnie.

Akupunktura oparta jest na systemie południków. Kiedy twoje ciało jest zdrowe, energia przepływa bez przeszkód przez te południki, ale blokady w południku mogą powodować choroby.

Uważa się, że akupunktura i akupresura stymulują południki i pracują nad leczeniem zatorów.

System czakr działa w podobny sposób. W tym przypadku nasze siedem głównych czakr to wiry energii.

Każdy rodzaj czakry ma inną funkcję, a jeśli w naszych czakrach występują jakiekolwiek blokady przepływu energii, może to również powodować objawy fizjologiczne i psychologiczne, takie jak choroba fizyczna lub problemy psychiczne.

Jakie są zalety orgonitów?

Skutki korzystania z orgonitu różnią się w zależności od osoby. Niektórzy odczuwają jego energię od razu (zwykle jako mrowienie lub uczucie ciepła w ciele), podczas gdy dla innych efekty te kumulują się i uwidaczniają nieco później.

Najczęściej zgłaszane działania orgonitu to: poprawa jakości snu; zwiększona dawka odczuwanej w ciele energii; zrównoważenie nastroju, stabilizacja; zmniejszona wrażliwość na pola elektromagnetyczne; rozwój duchowy i psychiczny zwiększona odporność na choroby.

Większość ludzi używa orgonitu w celu zrównoważenia i wzmocnienia pola energetycznego oraz w celu zapewnienia sobie ochrony przed oddziaływaniem pól elektromagnetycznych.

ORGONIT WISIOR

Orgonitów można jednak również użyć także do: pogłębiania medytacji; wzmacniania intencji i wizualizacji; stymulowania wzrostu roślin; usuwania negatywnej energii w określonym miejscu.

Magiczne właściwości orgonitów, szczególnie orgonitowych piramid przyciągają coraz więcej ludzi na całym świecie. Są popularne nie tylko wśród uzdrowicieli, ale także i praktyków medycyny energetycznej, kulturystów, kręgarzy, akupunkturzystów, wróżbitów, terapeutów i trenerów.

Ludzie, którzy medytują, uwielbiają orgonitowe piramidy, ponieważ czują, że ich medytacje są głębsze i łatwiej utrzymać im wewnętrzną równowagę.

Trenerzy personalni i osoby nastawione na fitness, korzystają z nich, gdy potrzebują wsparcia w regeneracji i łagodzeniu bólu. W domach wykorzystywane są do zminimalizowania promieniowania Wi-Fi i telefonów komórkowych.

W swoich gabinetach mają je niektórzy weterynarze, bo dobrze wpływają na energię zwierząt (harmonizują ją i uspokajają), a w samolotach piloci linii lotniczych, którzy chcą zmniejszyć wpływ promieniowania na ich zdrowie.

Orgonity można wykorzystywać na wiele różnych sposobów, są bowiem narzędziami, które pomagają nam utrzymać bardziej harmoniczną przestrzeń.

Poza tym piramidy orgonitowe wyglądają jak dzieła sztuki, są więc nie tylko narzędziami do niszczenia pól elektromagnetycznych, ale również piękną ozdobą.

więcej...

 

 

Komentarze do wpisu (4)

29 maja 2020

Gdzie można kupić orginity piramidę jaka cena

3 czerwca 2020

Czy na bole reumatyczne i depresje tez dziala?Jaka cena i gdzie mozna kupic?

3 czerwca 2020

Czy na bole reumatyczne i depresje tez dziala?Jaka cena i gdzie mozna kupic?

3 czerwca 2020

Czy na bole reumatyczne i deprrsje tez pomaga?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl