ODPROMIENNIKI DO TELEFONÓW - DO CZEGO SŁUŻĄ? 0
Odpromienniki-do-telefonu.jpg

Rozwój cywilizacji sprawia, że wokół siebie masz bardzo wiele urządzeń, które ułatwiają codziennie funkcjonowanie. Telefony komórkowe, a dzisiaj trzeba napisać smartfony, laptopy i komputery stacjonarne to tylko podstawowe narzędzia, z którymi masz kontakt. Nawet jeśli nie korzystasz z nich osobiście, jest bardzo prawdopodobne, że przebywasz w ich otoczeniu w pracy, domu lub szkole. 

Ich działanie pomaga w osiąganiu niesamowitych rezultatów w nauce i pracy. Przy okazji są bardzo dobrym miejscem do rozrywki, ponieważ cały świat stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko kliknąć.

Wydaje się, że otacza Cię świąt idealny? Jest jedna rzecz, o której zapomina bardzo wiele osób podczas korzystania z dobrodziejstw XXI wieku. 

Praktycznie każde urządzenie elektryczne emituje pole elektromagnetyczne, które może zaburzać Twoje własne, naturalne pole elektromagnetyczne.

Badania i zapisy w prawie pokazują, że od stycznia 2020 roku norma takiego promieniowania została podniesiona sto razy.

Tak duży wzrost szkodliwego oddziaływania na ludzki organizm zjawisk fizycznych z bardzo dużym prawdopodobieństwem będzie miał swoje negatywne skutki.

Jednak można temu zapobiegać? Przede wszystkim wybierając odpromienniki do telefonu, które niwelują szkodliwość takiego promieniowania aż o 96%. Wystarczy nakleić je na telefon komórkowy, aby znacząco poprawić swoje bezpieczeństwo.

Zmniejszaj skutki nadwrażliwości elektromagnetycznej stosując odpromienniki do telefonu

Dla wielu osób korzystanie z komputera i smartfona jest codziennością. Wykorzystujesz te urządzenia do komunikowania się ze światem.

Twoi najbliżsi oraz współpracownicy dzięki nim wiedzą, co u Ciebie się dzieje, a to poprawia efektywność pracy i wpływa na poprawę relacji międzyludzkich.

Jednak promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez wiele przedmiotów codziennego użytku, może mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie.

 

odpromienniki-do-telefonu.jpg

 

Coraz więcej osób choruje na coś takiego, co nazywa się nadwrażliwością elektromagnetyczną. Jest to zestaw objawów, które mogą mieć swoją przyczynę w nadmiernym promieniowaniu elektromagnetycznym.

Jeśli zdarza Ci się mieć suchość oczu i problemy ze wzrokiem, dzwonienie w uszach, bóle głowy i problemy z koncentracją, jest bardzo prawdopodobne, że dotknęła Cię nadwrażliwość na promieniowanie elektromagnetyczne. Pomocne zmniejszeniu dolegliwości będą odpromienniki do telefonu.

Odpromienniki do telefonu - jak to działa?

Zasada funkcjonowania jest bardzo prosta. Urządzenia wytwarzające pole elektromagnetyczne jednocześnie emitują jony dodatnie. Odpromiennik do telefonu wytwarza jony ujemne w wartości 3000. Tym samym niweluje skutki promieniowania aż o 96%.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl