ODPROMIENNIKI 5G - SKUTECZNA OCHRONA PRZED SZKODLIWYM WPŁYWEM PROMIENIOWANIA ELEKTROMAGNETYCZNEGO 0
Odpromienniki 5G - skuteczna ochrona przed szkodliwym wpływem promieniowania elektromagnetycznego

Postęp technologiczny jest trudny do zatrzymania. Ułatwia on życie i jest częścią codzienności każdego człowieka. Nawet jeśli funkcjonujesz w krajach o niskim rozwoju cywilizacyjnym, masz kontakt z promieniowaniem elektromagnetycznym. Dużym emiterem takiej energii są nadajniki oraz przekaźniki sieci internetowej. Z dzisiejszego tekstu dowiesz się, dlaczego warto stosować odpromienniki 5G.

Promieniowanie elektromagnetyczne jest zagrożeniem dla zdrowia

Taka opinia krąży w sieci i jest coraz bardziej powszechną hipotezą. Jednak potwierdzono na razie kilka podstawowych faktów. Przede wszystkim udowodniono związek pomiędzy promieniowaniem elektromagnetycznym a zachowaniem komórek w organizmie człowieka. Ich reakcja jest bardzo różna.

Najbardziej powszechne jest delikatne nagrzewanie.

Co za tym idzie, ciało stara się odprowadzić energię i zaczyna wydzielać pot. Więc w kontakcie z promieniowaniem elektromagnetycznym może wystąpić pocenie się.

Wiadomo, że promieniowanie o krótkiej fali i dużej częstotliwości na pewno jest zagrożeniem dla zdrowia i życia człowieka. W tej sytuacji mogą pomóc odporomienniki 5G.

Telefony komórkowe wytwarzają promieniowanie elektromagnetyczne

Naukowo udowodniono, że telefony komórkowe wytwarzają promieniowanie elektromagnetyczne. Musi tak być, ponieważ cały system komunikacji w ramach fal radiowych i zasięgu sieci telefonicznej w wydaniu bezprzewodowym opiera się na działaniu promieniowania elektromagnetycznego.

Co za tym idzie, niezależne badania potwierdziły, że rozmowa przez telefon komórkowy prowadzi do niewielkiego wzrostu temperatury w okolicy tej części głowy, gdzie trzymasz telefon. W trakcie komunikowania się smartfonem, odbierane przez urządzeniado pomiaru promieniowania odczyty wskazują na większe oddziaływanie pola elektromagnetycznego niż w otoczeniu rozmówcy.

To prowadzi wprost do popularnej teorii o działaniu kancerogennym telefonów. Niestety brakuje jednolitego i niepodważalnego związku pomiędzy telefonią komórkową a występowaniem nowotworów. Jednak dla własnego bezpieczeństwa i spokoju ducha warto zastosować odpromienniki 5G na swoim telefonie komórkowym

Odpromienniki 5G dla ludzi cierpiących na nadwrażliwość elektromagnetyczną

Coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy z bólami głowy, bezsennością, stanami depresyjnymi i innymi objawami, które można zakwalifikować do nadwrażliwości elektromagnetycznej.

Tego rodzaju dolegliwości występują szczególnie u osób, które mieszkają w pobliżu anten oraz nadajników.

Chociaż medycyna nadal poszukuje przyczyn pojawiania się tych symptomów, to odpromienniki 5G mogą być alternatywą formą leczenia i szansą na ulgę dla osób, które skarżą się na problemy z funkcjonowaniem w okolicy silnego pola elektromagnetycznego.

Jak działa odpromiennik?

Głównym zadaniem odpromiennika 5G jest neutralizowanie szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego o blisko 96%. Tak duża redukcja sprawia, że w kontakcie z ciałem ludzkim pozostaje jedynie 4% dawki początkowej. Taka wartość sprawia, że organizm człowieka podchodzi neutralnie do całego zjawiska elektromagnetyczności.

Jak działa typowy odpromiennik?

Odpowiedź jest bardzo łatwa, ponieważ zawiera on 3000 jonów ujemnych. Mają one interesujący wpływ również na działanie smartfona.

Po przyklejeniu na obudowę telefonu komórkowego przyspieszaładowanie baterii o około 30% oraz wydłuża się sprawność całego podzespołu.

Emitowane przez odpromiennik jony o ładunku ujemnym, zaczynają neutralizować wyrzucane w powietrze jony dodatnie przez inne urządzenie elektryczne. Ich głównymi producentami są telefony komórkowe, komputery stacjonarne, monitory i kuchenki mikrofalowe.

Zaburzenie funkcjonowania aury człowieka

Na świecie istnieje grupa osób, która uważa, że każdy organizm żywy generuje wokół siebie określoną aurę, zwaną również biopolem. Promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez urządzenia wytworzone przez człowieka zaburza funkcjonowanie naturalnego pola.

Jego nieprawidłowe działanie ma wpływ na to, jak wygląda praca, tryb życia, myśli i emocje. W skrócie nadmierne promieniowanie zmienia naszą osobowość.

Dlatego, żeby temu zapobiec, należy stosować odporomienniki 5G. Przekonaj się, czy ten dodatek polecany do każdego telefonu komórkowego ma wpływ na Twoje życie i zmienia na lepsze jego jakość.

Odpromienniki 5G są dostępne w kompletach

Jeśli odczujesz pozytywne skutki związane z działaniem odpromienników 5G, istnieje możliwość zakupu zestawów, w których znajduje się kilka sztuk. W ten sposób możesz podarować swoim najbliższym sposób na ochronę ich zdrowia, a nawet życia przed szkodliwym wpływem promieniowania elektromagnetycznego.

Gdy wokół siebie znasz osoby, które dużo korzystają z telefonów komórkowych, może to być dla nich oryginalny prezent.

Jeśli mimo wielu zawodowych sukcesów narzekają oni na jakość swojego życia, po zastosowaniu odpromiennika 5G może dojść do nagłego zwrotu w ich egzystencji.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl