NADWRAŻLIWOŚĆ ELEKTROMAGNETYCZNA – „ALERGIA” XXI WIEKU 6
NADWRAŻLIWOŚĆ ELEKTROMAGNETYCZNA – „ALERGIA” XXI WIEKU

Nadwrażliwość elektromagnetyczna wcześniej nazywana była „chorobą mikrofalową” lub „grypą yuppie”. Jej objawami są niewyjaśnione alergie, gwizdanie w uszach, tachykardia i zaburzenia rytmu serca, zmęczenie, drętwienia kończyn, ciągłe bóle głowy itp.

Czy i ty odczuwasz również rosnące zanieczyszczenie elektromagnetyczne z masztów telefonów komórkowych, sieci Wi-Fi, telefonów bezprzewodowych itp.?

Niepokojące objawy

Współcześnie naukowcy łączą wzrost zanieczyszczenia elektromagnetycznego z wieloma niewyjaśnionymi objawami, które coraz częściej dotykają wielu ludzi.

-Wśród nich wymienia się:

-nudności, bóle głowy i migreny,

-dzwonienie w uszach,

-drętwienie twarzy lub innych części ciała,

-suchość oczu i problemy ze wzrokiem,

-niemożność koncentracji i niewyjaśnione zmęczenie,

-depresję,

-tachykardię i arytmię serca,

-nadpobudliwość i bezsenność,

-zaczerwienienie skóry i wysypki,

-suchość w gardle i jamie ustnej,

-obrzęk zatok i objawy nieżytu nosa.

„Alergiczna” reakcja na sztuczne promieniowanie elektromagnetyczne nazywa się „nadwrażliwością elektromagnetyczną”, została uznana za zaburzenie przez WHO i uważa się, że z roku na rok będzie dotykać znaczną część populacji w krajach rozwiniętych.

W przeszłości termin „choroba mikrofalowa” był używany do opisania objawów u pracowników pracujących w pobliżu anten nadawczych i radarów, a termin „grypa yuppie” w przypadku objawów połączenia depresji, stresu i wypalenia występującego u młodych kobiet rasy białej, pochodzących z wyższych warstw społecznych.

Dziś za sprawą Światowej Organizacji Zdrowia wrażliwość na pola elektromagnetyczne otrzymała ogólną nazwę „nadwrażliwość elektromagnetyczna” i dotyczy objawów ze strony układu nerwowego, takich jak ból głowy, zmęczenie, stres, zaburzenia snu, objawy skórne, takie jak mrowienie, pieczenie i wysypka, ból i sztywność mięśni oraz wiele innych problemów zdrowotnych.

Bez względu na przyczynę stanowi rzeczywisty, a czasem uniemożliwiający normalne funkcjonowanie problem dla dotkniętych nią osób.

„Alergia” XXI wieku

Wzrost liczby przypadków nadwrażliwości elektromagnetycznej wynika z dużego wzrostu ilości i różnorodności sygnałów promieniowania, na które społeczeństwo jest narażone w ostatnich latach.

Dr William Rea, były prezes American Academy of Environmental Medicine uważa, że wrażliwość na promieniowanie elektromagnetyczne jest nowym problemem zdrowotnym XXI wieku.

Lekarze, rządy, szkoły i rodzice muszą o tym wiedzieć więcej, bo zagrożenia dla ludzkiego zdrowia są znaczące.

Jak przewlekła ekspozycja na sztuczne promieniowanie elektromagnetyczne może prowadzić do problemów zdrowotnych?

Dr Blank, profesor z Columbia University i badacz bioelektromagnetyzmu wyjaśnia, że nasze komórki odpowiadają stresującą reakcją na sztuczne pola elektromagnetyczne, podobnie jak na inne toksyny środowiskowe (metale ciężkie itp.).

Ludzkie DNA działa jak antena, która odbiera nawet sygnały niskiej i wysokiej częstotliwości o niskiej mocy i wytwarza białka stresowe.

Mechanizm adaptacji do stresu powoduje, że nasz układ hormonalny radzi sobie z każdym postawionym mu wyzwaniem, ale niestety jego charakter pracy jest tymczasowy.

Chroniczne wytwarzanie białek stresowych, tak jak w przypadku ciągłego narażenia na wiele źródeł promieniowania, w konsekwencji prowadzi do wielu zaburzeń. Większość związanych jest z problemami ze snem, depresją, bólami głowy, problemami żołądkowymi i skórnymi, otyłością, chorobami serca, astmą, infekcjami itp.

 

 

Wyczerpuje także układ odpornościowy i prowadzi do pojawienia się chorób autoimmunologicznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, borelioza, choroba Crohna, toczeń, stwardnienie rozsiane, cukrzyca itp.

Te i inne objawy, których ludzie doświadczają na co dzień, nie są hipotetyczne.

Na całym świecie widać rosnącą liczbę przewlekle chorych pacjentów, którzy stają się również ofiarami nieodpowiedzialnej państwowej „polityki bezpieczeństwa”, która nie przyjmuje ochrony społeczeństwa przed krótko- i długoterminowymi skutkami promieniowania.

Jako kryterium działania przyjmuje się natomiast poddanie dyktaturze technologii, która jest znakiem nowoczesności, a którą już od dawna uważa się za niebezpieczną.

więcej...

 

 

 

Komentarze do wpisu (6)

2 czerwca 2020

Takie obiawy występują u mnie od maja 2019 roku.

2 czerwca 2020

Tak odczówam dzwonienia w uszach mam też lekki Stan depresyjny

4 czerwca 2020

Sytuacja jest beznadziejna.

13 sierpnia 2020

13.08.2020 NADWRAŻLIWOŚĆ ELEKTROMAGNETYCZNA Parzenie ciała,szczególnie stóp. brak snu, gwizd w uszach, nerwowość,nadmierne zmęczenie i bóle głowy, suchość w gardle,sztywność i ból kości.

14 marca 2021

Bóle głowy,problemy z oczami, stres, kołatanie serca, problemy ze spaniem, brak koncentracji

31 maja 2021

Po upływie półrocznej obecności masztu telefonii komórkowej w bliskim sąsiedztwie mojego domu, wszyscy domownicy zaczęli odczuwać: znużenie, brak chęci do działania, bóle głowy (których wcześniej nie było), sztywność karku, drętwienie stóp i rąk. Po rocznej obecności jeden z członków naszej rodziny zachorował na chorobę nowotworową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl