INTERNET 5G OD 11 MAJA DOSTĘPNY W POLSCE – CO TO WŁAŚCIWIE OZNACZA? 0
Internet-5G.jpg

Rozwój technologii jest procesem ciągłym, który od kilku lat nabrał wyjątkowej dynamiki. Z roku na rok okresy pomiędzy wprowadzaniem nowych osiągnięć z zakresu techniki i technologii są coraz krótsze. Szczególnie widoczne jest to w cyfryzacji. Urządzenia elektroniczne odpowiedzialne za przesyłanie danych, jak komputery i smartfony coraz szybciej przechodzą rewolucyjne zmiany. 

"Osiągnięciem" cywilizacyjnym jest także najnowsza generacja internetu. Sieć 5G od mniej więcej końca 2019 roku przechodzi wstępne testy w różnych miejscach na Ziemi, a następnie jest przyjmowana przez coraz większą liczbę państw.

Od 11 maja także Polska dołączyła do użytkowników najszybszego internetu. Wokół tej technologii powstało wiele kontrowersyjnych opinii, które sprawiają, że społeczne zaufanie do internetu piątej generacji jest mocno zachwiane. Głównie z powodu dużo większego wpływu na zdrowie i naturę.

Tak powstał spór, w którym strony w niego zaangażowane wymieniają się argumentami i starają przekonać partnerów w dyskusji do swoich racji.

Najbardziej obiektywne w tej dyskusji stwierdzenie sprowadza się do tego, że niemal każde urządzenie elektryczne emituje promieniowanie. W dużym natężeniu ma ono wpływ na ludzki organizm.

Technologia 5G wprowadzana stopniowo

Internet 5G, choć dostępny już od maja jest nadal mocno ograniczony. Do stworzenia nowego systemu wzajemnych zależności pomiędzy użytkownikami, a maszynami, które będą wyposażone w wiele akcesoriów do przesyłu danych, jeszcze Polsce sporo brakuje.

Jednak prace idą naprzód. Trudno jednoznacznie przewidzieć kiedy układ osiągnie swoją maksymalną sprawność.

internet-5g-smartfon.jpg

Obecnie dużym problemem lobbystów tej szkodliwej technologii jest deficyt urządzeń, które mogą wykorzystać możliwości oferowane przez internet 5G. Przede wszystkim operatorzy telefonii komórkowej mają w swojej ofercie jedynie kilka urządzeń, które spełniają określone standardy nowej generacji sieci. 

Jak sobie poradzić z wpływem internetu 5G na człowieka?

Obojętnie, czy wierzysz w informacje lobbystów, które wskazują na neutralny charakter technologii 5G na ludzki organizm, a może jesteś bardzo mocnym przeciwnikiem wprowadzenia najnowszych technologii, to rynek proponuje rozwiązanie.

Odpromienniki serii GAPT niwelują występowanie promieniowania elektromagnetycznego o ponad dziewięćdziesiąt pięć procent. W ten sposób pomagasz zmniejszyć ilość szkodliwych zjawisk natury fizycznej, które oddziałują na Twój organizm.

Takie akcesorium jest również skuteczne dla technologii 5G i niweluje wpływ promieniowania do bezpiecznego dla człowieka. Dzięki czemu w bardzo łatwy sposób zrobisz krok w kierunku poprawy swojego zdrowia.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl