DLACZEGO PRZEŚCIERADŁA UZIEMIAJĄCE MOGĄ POPRAWIĆ TWOJE ZDROWIE? POZNAJ ICH NAJWIĘKSZE ZALETY! 1
DLACZEGO PRZEŚCIERADŁA UZIEMIAJĄCE MOGĄ POPRAWIĆ TWOJE ZDROWIE? POZNAJ ICH NAJWIĘKSZE ZALETY!

Stres, nadmiar obowiązków i obawy o przyszłość sprawiają, że Twój organizm cierpi. Pojawiają się zaburzenia snu, migreny, złe samopoczucie i przewlekłe choroby. Medycyna konwencjonalna proponuje terapie, stosowanie suplementów diety oraz leków przeciwbólowych. Jednak istnieje dużo prostsze rozwiązanie, które pochodzi wprost z natury. Korzystają z niego producenci prześcieradła uziemiającego. Dzięki nim spokojna noc, lepszy nastrój i radość z życia są możliwe.

Człowiek jest naturalnym przewodnikiem prądu i innej energii

Na co dzień nad tym się nie zastanawiasz, jednak człowiek, jako istota żywa również może być przewodnikiem prądu. Przypominasz sobie o tym, gdy słyszysz o ludziach porażonych ładunkiem elektrycznym.

Jest to w zasadzie najlepszy dowód na to, że ciało ma zdolności do przewodzenia energii. Oczywiście prąd nie jest jedynym zjawiskiem fizycznym, które ma wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu.

Coraz więcej wspomina się o promieniowaniu elektromagnetycznym. W nadmiernych ilościach jest ono szkodliwe dla zdrowia, a w walce z nim pomagają prześcieradła uziemiające.

Dlaczego promieniowanie elektromagnetyczne budzi kontrowersje?

Promieniowanie elektromagnetyczne jest aktualnie tematem wielu rozmów. Zainteresowanie tym zjawiskiem wzrosło szczególnie po zapowiedziach związanych z najnowszą generacją sieci, która jest szybsza i daje więcej możliwości technologicznych. Kontrowersyjny na całym świecie internet 5G jest poddany szerokiej krytyce.

W wirtualnych mediach z łatwością znajdziesz materiały, które mają potwierdzać szkodliwy wpływ nadajników internetowych na ludzki organizm.

Prześcieradło uziemiające

To właśnie wzrost promieniowania elektromagnetycznego, które pochodzi od tych urządzeń, ma być powodem wielu chorób.

Czy obawy o zdrowie i życie są słuszne? Wyniki badań nie są jednoznaczne

Badania nad promieniowaniem elektromagnetycznym i skutkach jego oddziaływania na organizm człowieka są prowadzone od wielu lat.

Oficjalnie naukowcy nie znaleźli bezpośredniego dowodu, który wskazuje jednoznacznie, że dopuszczalne obecnie dawki promieniowania mają negatywne skutki dla zdrowia i życia. Jednak istnieje grupa naukowców oraz internautów, która podważa wyniki przeprowadzonych ekspertyz.

Spór trwa i rozwiązania na horyzoncie próżno szukać. Propozycją na wszelkie zło są prześcieradła uziemiające.

Prześcieradła uziemiające mają przywrócić równowagę w organizmie

Skuteczność prześcieradeł uziemiających nadal jest pod baczną obserwacją naukowców. Pierwsze eksperymenty naukowe przeprowadzone na szerokiej grupie osób w różnych miejscach na świecie wskazują, że zaobserwowano poprawę stanu zdrowia. M.in. ustąpiły długotrwałe problemy ze snem i przewlekłym bólem.

Tak duże zmiany w funkcjonowaniu organizmu mają być konsekwencją niwelowania wpływu promieniowania elektromagnetycznego na ciało człowieka.

Prześcieradła uziemiające zastępują kontakt z naturą

We współczesnym świecie bardzo trudno znaleźć czas na kontakt z naturą. Jeśli mieszkasz w dużej aglomeracji, pierwszą połowę dnia spędzasz w środkach komunikacji, a drugą w miejscu pracy.

Zostaje bardzo niewiele czasu na potrzebny ludzkiej psychice relaks. Z pewnością wolisz wybrać siłownię, film lub kontakt z najbliższymi osobami, zamiast chodzić przez pół godziny na boso po mokrej trawie.

Dlaczego mokra trawa powinna Cię zainteresować? Kontakt Twojego ciała przez nagie stopy z ziemią powoduje naturalny efekt uziemienia i właśnie w ten sposób człowiek reguluje swój wewnętrzny przepływ energii. Doskonałym substytutem dla spaceru po trawniku jest prześcieradło uziemiające.

Funkcjonalność przede wszystkim

Jeśli obawiasz się, że prześcieradła uziemiające są skomplikowanymi urządzeniami, które po rozłożeniu na łóżku wyglądają dziwnie i wymagają wyjątkowego traktowania, to możesz być spokojny.

Poza niewielką łatką połączoną z przewodem przyłączającym, który podpięty jest do gniazdka domowego przez normalną wtyczkę, niewiele odróżnia prześcieradło uziemiające od tradycyjnej bielizny pościelowej.

Uszyte w 98% z bawełny i 2% ze srebra gwarantuje komfort użytkowania na poziomie zwykłych akcesoriów tego rodzaju. Większa ostrożność zalecana jest tylko podczas prania, gdzie wiązki srebra trzeba chronić przed czynnikami chemicznymi. (

Tradycyjne wymiary prześcieradeł z gumką

Z łatwością znajdziesz prześcieradła uziemiające, które kupisz w tradycyjnych rozmiarach. Modele o parametrach 210 cm x 200 cm, 210 cm x 140 cm, 210 cm x 90 cm to tylko kilka przykładów z oferowanych przez producentów modeli.

Dzięki temu z łatwością dopasujesz rozmiar prześcieradła uziemiającego do wymiarów swojego materaca. W ten sposób dorośli i dzieci mogą korzystać z pozytywnego wpływu, jakie na ich zdrowie i życia ma ten przełomowy wynalazek.

Po zakupie jednego egzemplarza prześcieradła Twoja codzienność nabierze pozytywnych kolorów i zapomnisz o wielu swoich dolegliwościach, bez stosowania leków, skomplikowanych terapii i wydawania pieniędzy na wizyty lekarskie.

Więcej...

Komentarze do wpisu (1)

6 sierpnia 2021

gdzie moge kupic takie przescieradlo ?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl